redhead

Co je to za povolání?

V jakém oboru nebo jaké konkrétní povolání dělají lidé, kteří mají na starosti cestování, ubytování atp. sportovních týmů? Např. na olympiády, mistrovství světa atd. A jaké vzdělání či schopnosti k tomu pravděpodobně potřebují?

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím si,že takový člověk by měl oplývat organizačními schopnostmi,také by měl mít znalosti z finanční sféry a cestovního ruchu,určitě i znalost cizích jazyků.Pravdě­podobně někdo jako manažer nebo něco podobného,ve firmách mají podobné věci na starosti snad asistenti a sekretářky.Koukám ale že ses zeptal i jinde,ale odpověď tě neuspokojila.Hle­dala jsem,ale nenašla nic,co by nějak odpovědi přibližovalo,tak jsem napsala,co si myslím.Určitě se kolem sportovních týmů nemotá jen pár lidí,ale celá armáda od sponzorů až po pana řiditele.