Miroslavst

Co je to za politickou stranu?

Prosím, víte někdo, co je to za politickou stranu-věci veřejné?
Je to levice nebo pravice? Neříkejte střed, protože i tak se někam klaní. Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

..jsem otrávená z celých voleb…hold každý den není posvícení…

Další odpovědi
panenka

Je to Miroslave pravice.Zde ti posílám odkaz kde máš napsané které strany jsou pravicové a které levicové.
Pravicové-ODS,Věci veřejné,Top 09,
Levicové-ČSSD,SPO s Milošem zemanem

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/201682-mezi-prvovolici-uspely-pravicove-strany.html

BENYTA

Podle vytyčených cílů s nádechem populismu spíš levice,ale podle způsobu jejich dosažení,spíš pravice…

člověk

je to pol.strana,která chce hlavně ovládnout Prahu o to jde,protože v Praze se točí nekontrolovaně miliardy,každou stranu tvoří především ,milionáří v pozadí,kteří chtělí více nul,tak je dají i na kandidátku