Avatar uživatele
anonym

Co je to za podivnou nahodu?

Nechtela jsem to sem napsat,ale neda mi to.I kdyz mam dnes ty narozky-presto priletela zprava,ze mi dnes umrel stryc a to ve stejnou hodinu a minutu,jako jsem mela pri narozeni.Tak mam den zmatku na dusi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, led, annas, Miroslavst, vagra, anonym, iceT, poa.li, Radak před 4836 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ilines, určitě nepříjemná náhoda. Nebo osud? Jedině čas zmírní smutek… Skutečnost, kterou nikdo nemůže změnit.
Upřímnou soustrast.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Tak to je nepříjemné,,:-(,,

a byl aspoň bohatý??

Mě se zase stávalo, že když jsem byla těhotná, tak vždy zemřel někdo z rodiny, no je to takový koloběh.
Hlavně se tím netrapte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

někdy se zdá podivný,někdy smutný,ale pořád je to koloběh života,přijměte úpřimnou soustrast,moje maminka mi vždycky říkavala když někdo umře,někdo nový se narodí,má to tak být i přesto že jen velmi neradi opouštíme milované

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to hra života s citmi ľudí…
blahoželám k narodeninám
úprimnú sustrasť k úmrtiu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kropitko byl bohaty v charakteru a slavny ve svym povolani.

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak ty dobré vlastnosti budete mít po něm, to je to znamení,,jen to využít.

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Snazim se.

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Omlouvám se, za ten rádoby vtípek,,,zda byl bohatý. Já občas mluvím a píši rychleji než myslím,,,jestli vůbec myslím 😁

Promiňte, já to chtěla jen trochu zlehčit, nechtěla jsem, aby jste se v den svých narozenin trápila ztrátou příbuzného.
No ale takový je život,,netrapte se, když se budete trápit, tak se nic nezmění, jen uškodíte sama sobě. Sorry,,,

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kropitko dekuji za podporu,vubec se nezlobim,jen mam dilema jak se tvarit az se mi sejde spolecnost,ktera to chce oslavit se mnou a i kdyz mi je smutno-nechci jim kazit naladu.Fakt jsem zmatena.

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

oslavit to Iliines můžete,na tom není nic zlého,né třeba nějakou moc bujarou oslavu,ale narozeniny se slaví jako radost že ten člověk se narodil,že je tady s námi,tak své narozeniny oslavte,a až příjde chvíle tak se důstojně rozloučíte se svým strejdou

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pokusim se buraku,snad to zvladnu.Diky

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak to je od nich dost hustý,,,jak chtějí slavit narozeniny a úmrtí zároveň to nechápu,,
Já bych se na nějakou oslavu v takovém případě úplně vykašlala. No a na to rozloučení bych šla jen na chvilku.

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vis Kropitko,mam to komplikovane ze nejsem doma v Cechach,spo­lecnost je mimo hru s mym zesnulym strycem,sjedou se zdaleka-skoro cely motoklub a nic nevedi co se mi prihodilo.Fuuuuiii.

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

když jím vysvětlíte že vám zároven zemřel strýc určitě pochopí že na bujaré veselo nebudete mít náladu,ale klidnou oslavu a setkání s přáteli na tom není nic špatného,život i s tak smutnou zprávou jde dál,žít se musí,tak žijte,váš strýc by si určitě nepřál aby jste plakala,byla smutná,naopak přál by si at na něj vzpomínáte v dobrém,at jste štastná,

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mate asi pravdu,stryc byl vesela kopa a tak se i tak zaridim-vseho s mirou a vzpominku na nej s tichym usmevem-bude se mu to urcite tam na hore libit.Dekuji za podporu buraku.

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

není zač děkovat,život se musí brát tak jak příjde,budte silná a vše dobře dopadne,hlavu vzhů­ru

před 4836 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek