onemisfit

co je to za pocit?

Takovej ten pocit když si sednete na postel,ale cítíte,jako kdyby jste padali,ale přitom pořád sedíte.Stalo se mi to asi dvakrát.Někde jsem to viděla vysvětlené jako smrt nebo spíše zánik některé z vašich osobností nebo tak něco.Máte pro to někdo rozumný vysvětlení? Nebo víte jak se to nazývá?

Nejlepší odpověď
Drap

Rychlá změna tlaku při prudkém posazení.

Další odpovědi
zjentek

jako že cítíš beztížný stav atp.? Tak to bych si zašel na internu ..ten pocit se může jmenovat kolika

horke-kakao

Možná to bude hlad.

pusinka50

Zrovna tak, jako mají někteří lidé potíže s rychlým vstáváním, mimochodem já taky, musí chvilku sedět a pomalu se zvedat, tak můžeš mít podobný problém s posazením se. Je to o změně tlaku. Ze sedu nahoru nebo seshora dolů. Nech si párkrát změřit tlak u lékaře, můžeš mít nízký, vysoký, ale taky střídavý, člověk se tomu musí přizpůsobit, najít si vyhovující polohy, prostě to vychytat

zjentek

pusinko, ty o máš z kuření ..nebýt toho, není co vychytávat až do smrti a to ti nelžu :o