Stephanie

Co je to za papír?

http://www.you­tube.com/watch?v=3-UA6WWvSQc
Mohu se zeptat co je to za papír a seženu ho normálně v papírnictví? 🙂
Díky předem za odpovědi !!

Nejlepší odpověď
anonym

Pravděpodobně se jedná o hedvábný papír, v několika barvách se dají koupit v papírnictví nebo výtvarných potřebách…:D

Další odpovědi
anonym

Stephanie, kvalitou mi to na videu připadá jako tzv. hedbvábný papír, ale ten jsem viděla vždy jen v bílé barvě. Zkus se zajít zeptat do papírnictví jestli nemají barevné papíry v aršících na výrobu závěsných dekorací. Papírnictví jsem procházela právě tento týden, ale ničeho takového jsem si nevšimla.

zzzzz

Jéje, takové podobné něco jsme kdysi, v podstatně menším měřítku, vyráběli s papírových kapesníčků. Pamatujete? Já myslím, že to můžeš vyrobit s jakéhokoliv barevného, dobře tvarovatelného, měkkého papíru.