savyla

Co je to za nemoc?osypana pulka tela.

Memu rok apul staremu synovi vyrazila na pulce tela vyrazka.byli jsme u kozni dostali jsme masticku a doktorka rikala ze to neni nejak zvlastni nemoc ale ze neni casta.co mu vlastne je?doktorka mi to nerekla tak nevim…

Odpovědi
zzzzz

To může být cokoliv, třeba i alergie. To se budeš muset zeptat té lékařky, z nás tu nikdo není věštec. 🙂

Drap

Tak to ti tady asi nikdo neřekne. Může to být celá řada problémů. Zkus zavolat znovu doktorce a zeptat se.

Irisa

myslím, že by to měla být její povinnost vás informovat, zeptejte se jí ještě jednou… my toho tady moc vyřešit nedokážeme :(

bolak

vyfoť, uploaduj a vlož odkaz..