David737

Co je to za nemoc?

co to je za nemoc,když přítelkyně nesmí jíst,zejména sladké,ale i cokoli jiného a nesmí pít čistou vodu?budí se asi 7× za noc s bolestmi.Mám o ní strach.Kdyby se to nezlepšilo,asi by nemohla mít děti.Nechce se se mnou o tohle bavit a nechce mně tím zatěžovat,proto se obracím právě na vás.Děkuju za odpověď

Nejlepší odpověď
kropitko

Až na to, že nemůže pít čistou vodu, to vypadá na mentální anorexii. Při té by pila jen čistou vodu.

Další odpovědi
hanulka11

nesmí jíst, nesmí pít to už tu dlouho asi nebude-to je moc smutné

já bych ji naložila šup k lékaři

rosa

A proč nesmí jíst a pít čistou vodu? To je divné. Nedělá si někdo srandu?
Nemá bolesti z toho,že nejí a nepije?

MacaM

Pokud chcete mít přítelkyni v pořádku a mít i děti, chce to zharmonizovat všechny funkce organismu. Nabízím pomoc v bylinkové alternativní medicíně…výsledky jsou úžasné, zrovna v úterý na školení jsme se jako poradci dozvědli novou zkušenost zákazníka, který měl 7 nádorů v hlavě, chodí na chemoterapii a stav byl stále stejný a díky bylinným produktům OKG mu zmizely…no není to BOMBA!!! Napište mi maca.lvz@seznam.cz
I párům, které nemohli dlouho otěhotnět bylinky pomohly.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou