quizzi

Co je to za lidi?

Také byste stáli frontu a vyplácli 10 000 Kč za značku na přání?
Nebyly dřívější SPZ, které měly označení podle okresu, praktičtější? Na první pohled jste poznali, že řidič není znalý místních poměrů a mohli jste předvídat jeho nečekané počínání.

Nejlepší odpověď
anonym

Tohleto už povede k úplnému odcizení lidí.Za komunistů byly značky okresů a bylo radost někam přijet a vidět, že ze stejného okresu je nás tu víc.Nebo, což jsem dělal já a nebo zase jiní mně), když jsem přijel někam dál a viděl jsem auto ze stejného okresu, hned jsem se šel zeptat odkud jsou (nebo zase jiní se ptali mně).Kolikrát jsme zjistili, že bydlíme od sebe akorát pár kilometrů a pak jsme se jezdili navštěvovat.
V dnešní době to už neexistuje (jiné značení aut) a jiným značením to už bude úplně zazděné.
Svá jména (nebo jiné značení) tam mohou dávat akorát ti, co jsou mdlého rozumu a potřebují si dokazovat své ego aby byli něčím vyjímeční.

Další odpovědi
anonym

Snobi , nic víc a se starými SPZ máš pravdu.

Vážený dudu – kulaku okradeným pracujícím lidem, čekám, až v mém dotazu bude více takových ukřivděných jako jsi ty! Jinak je tady tvá otázka hodna ke smazání, protože odporuje i komunistickým pravidlům. Více v diskuzi, kapitalisto!

iceT

Řekla bych, že bohatí, když si mohou dovolit vyhodit deset tisíc jen tak, aby měli co nemají druzí.

zjentek

Vesměs recesisti.

gecco

Nemám tu potřebu…
Na druhou stranu – proč z lidí, kteří toto chtějí a úřadu zaplatí, ty peníze nevytáhnout??
😉
Ad „okres“ – dneska se pro jiné nepředvídatelně mnohdy chovají i lidé ve ´vlastní´ vesnici – podle značek vůbec nelze soudit – a už vůbec ne se spoléhat…
😉

dudu

Soudruhu barbakane. Sedíš tiše za bukem aniž jsi odhalil svůj původ. Sluší se situaci obratem napravit!!!
Pak prosím kritizuj nás ostatní verbeš a snoby!!

A jinak – na nositele adres vyvěšovaných na všech sloupech platí rčení od mé kolegyně: „z hovna přímo Přemyslovna“.

lexx

tahle blbina měla přijít již dříve a mohla mít větší úspěch za komančů – v rámci jejich chorobného utajování čehokoliv – odkud a kam kdo jede, odkud pochází…před třídním nepřítelem (ať reálným nebo mediálně vykonstruovaným) kterej měl oči všude a měl zejména spadeno na náš drahý socialismus, diverzant jeden

mojitek

svědčí to jenomo o demenci,o ničem jiném

lukas.zmizik

nemyslím že by měl zde kdokoli z nás právo hodnotit či komentovat, jak si kdo nakládá s vlastními penězi

dudu

Barbakane diskutovat se nebude. Nikdy jsem kulak nebyl, ale až do roku 1989 díky tobě a podobným fanatikům naše rodina sklízela ovoce zato, že předkové denně zapojovali selský rozum a ovládli chozrasčot. Tento fakt bys neměl nikomu vyčítat.

anonym

byli – rolníci, živnostníci a vesničcí kulaci, …takže potomek kulaků?

dudu

To ses tedy pěkně zvrhl, jak se stane ze synka kulaků proletář?
Může zato starší bratr.

anonym

Dudu, jen jsem opisoval – od tebe.

dudu

To se chlape bídná nestydíš opisovat! Ať se to už vícekrát nestane.

anonym

To jsem okoukal ze základky, ale slibuji, už to neudělám.

quizzi

Mě nejvíce udivuje, jak jsou velké fronty na značky na přání a podle novinek stáli někteří frontu již od neděle.
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/390814-na-znacky-na-prani-stoji-lide-fronty-fant0mas-je-uz-obsazeny.html

gecco

Víš, kolik je u nás Milanů? – a někteří budou určo chtít „007“…
😉