Co je to za léčba hemopatie?

Nejlepší odpověď
annas

HOMEOPATIE

Léky získané specifickým způsobem ředění jedné či více látek, které by v nezředěném množství vyvolaly u zdravého jedince takové příznaky, proti nimž jsou podávána; homeopatický způsob léčby je založen na principu, že „podobné se léčí podobným“; slovo homeopatie bylo vytvořeno jejím zakladatelem lékařem Samuelem Hahnemannem, a to z řeckého „homos“ – stejný a „pathos“ – nemoc.

Já sama užívám železo, zinek, občas lék na žlučníkové potíže.
Doplňuji:
Homeopatie patří mezi alternativní způsoby léčení a používá léky získané …

Další odpovědi
anonym

homeopatie je „opačná léčba“ stejný princip jako má očkování,při alopedii dostaneš léky na utlumení třeba rýmy,homeopad ti dá lék který rýmu trochu zhorší,zároven si ale tvé tělo přirozenou cestou samo vytvoří imunitní reakci

Bumbes

co takhle „homeoterapie“?

Doplňuji:
Opravdu to může být „hemopatie“ (haematopathia):
"http://search­.seznam.cz/?q=he­mopatie&sId=EX­CdkntJwckkrue­QEe6B&sourceid=top

Jsou to nemoci krve a jejich léčba se jmenuje hemoterapie.

Zdroj: search.seznam­.cz/?q=homeote­rapie&sId=W_NOW3­SWwiCZUIJ69DoV&sou­rceid=top

anonym

mně to na hemopatii nahodilo vůbec žádný odkaz,snad jsme poradili dobře

anonym

Annas goglovala jsem a vždy mi naskočilo homeopatie,he­mopatie asi není možná to byl překlep

Bumbes

Já jsem „Seznamoval“ a našel jsem toho dost…

rynek878

Já mám dojem,že se zde dotazoval/a,co to je za léčbu HEMOPATIE a né HOMEOPATIE,není v tom rozdíl?

annas

Četla jsem homeopatie.

annas

Našla jsem jen, co je haemopathia
ae, f. (ř. haima-haimatos krev, ř. pathos nemoc) hematopatie, hemopatie, obecné označení pro krevní choroby. Ale způsob léčení ne.