Katusa

Co je to za kvítko?Pozná to někdo dle tohoto neumělého popisu?Děkuji

Venkovní květinka tvořící poměrně velký trs, kvete to na přechodu jara a léta, listnaté stvoly vysoké kolem 1 metru, možná i více, na nich nahoře vykvete poměrně velký květ tvořený několika jakoby bambulkami visícími směrem dolů. Zdědila jsem péči o zahrádku, o většině kvítek nevím, co je to zač, takže ani nevím, jak se o to starat. Moc by mi pomohlo když by to někdo poznal
Doplňuji:
Barva květů červená, listy zelené

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zkus se podívat na tyto stránky:

https://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=encyklope­die+rostlin&oq=en­ciklopedie+&aq=3s&a­qi=g1g-s3&aql=&gs_l=ser­p.1.3.0j0i10l3­.52.52.1.3470­.1.1.0.0.0.0.75­.75.1.1.0...0­.0.kPQWSI07p9Q­&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.,cf.osb&fp=8d3c567­03b810675&biw=1440&bih=7­75

Další odpovědi
beer

Podle toho popisu se dá jen nepřesně hádat. Ideální je fotka a pokud ne, tak alespoň uvést barvu květu(ů), tvar listů atd., atd.
Doplňuji:
Mohl by to být kostival lékařský, žádnou zvláštní péči nepotřebuje:
http://www.na­bla.cz/obsah/bi­ologie/rostli­ny/byliny/kos­tival-lekarsky.php
K přesnějšímu určení je málo informací.