Sky

Co je to za klip?

Bohužel si nepamatuji jméno interpreta ani písničky, jen vím, že se tam (nejspíš už někde u konce) holka chystá skočit (na truc klukovi) z mostu, on tam přijde a když skočí, jak padá, je vidět že je na laně, takže se nezabije (prostě podobně jako v Bungee Jumpingu) a pak se na něj ze zdola jen směje. Ráda bych to popsala líp, ale pamatuji si jen útřžky, díky. :)
Doplňuji:
barnajka: To je ona! Děkuju moc. :) Jak jsem proboha mohla zapomenout na Aerosmith?

Nejlepší odpověď
barnajka

Ten scénář mi připomíná písničku Cryin' od Aerosmith.
Co myslíš, mohlo by to být vončo? :) http://www.you­tube.com/watch?v=qfNmyx­V2Ncw#t=4m50s