Frogman

Co je to za jazyk podle těchto kusů textu?

Prý to psal nějaký Arab, který mluví i francouzsky. Tady je pár ukázek:

  1. S7abii w 5watyy bdenya raby i5alikoum
  2. chkounou hek l3emle9 hhhh
  3. 3aych 5ouya merci. Hhhhhhh :P

Dokáže to někdo rozluštit? Co to je za „tajný jazyk“? :DD

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Tak to asi těžko. Poslední slovo, „merci“, je francouzsky „děkuji“. Ten zbytek, těžko říci, přijde mi to jako, když se snažil psát latinkou arabsky s francouzskou fonetikou a ještě mu ten editor, ve kterém to psal nerozluštil, tak mu tam místo písmen dosadil občas číslici.

Další odpovědi
Kepler

Zcela nepochybně je to pokus alžírského Araba o sepsání poslední vůle. Podle používání číslovek lze dovodit, že si aplikoval smrtelnou dávku heroinu (diacetylmorfinu).

talka

Rozhodně to není francouzština.

Frogman

Zatím jsem zjistil, že by to mohla být pomalu zanikající tunisština. :DD Přesněji se to dozvím asi v pondělí. :DD

Frogman

Kepler: Zcela určitě to není poslední závěť. Jsou to komentáře pod fotkou na facebooku, jen jsem je očísloval.

Nuk nuk: No, takhle to možná asi nějak bude. Jen by mě zajímalo, kde se takovéto texty dají přeložit. :DD

Jedním z autorů textu je i mnou zmíněný Arab, kterého znám. Až ho v pondělí uvidím, musím se to na to zeptat. :DD

Kepler

Frogman: já vím, považoval jsem tvůj příspěvek za legraci, tak jsem ve stejném duchu odpověděl

Frogman

Aha, tak to pak jo. :DDD