Gami.Pet

Co je to za hvězdu??

Možná ji uvidíte, je velká a svítí velmi jasně je na jihu pod měsícem, řekla bych, že je to Sirius jelikož by měl být vidět na jihu v zimě a polárka by to být neměla, protože pokud vím tak je na severu. Siriuse jsem si vždy přála vidět.
Je to on??
Mockrát děkuji :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Není to hvězda,ale planeta Venuše.

Další odpovědi
fcoop

Přehled událostí na obloze od 2. 12. do 8. 12.

Měsíc po novu bude vidět večer. Kometa ISON nepřežila průlet kolem Slunce, na nebi je jiná poměrně jasná kometa Lovejoy. Večer září jasná Venuše, téměř celou noc je vidět Jupiter a po půlnoci dobře také Mars.

http://www.as­tro.cz/clanek/6068