Toruk

Co je to za houbu?

Zdravím, nevíte někdo, co je to za houbu na obrázku? Díky

https://lh4.go­ogleuserconten­t.com/-lkmoxEgpPzQ/UF­wJMzSMwNI/AAA­AAAAAAn4/DP_tbiT­jbCg/s598/IMAG0033­.jpg

Doplňuji:
Přátelé, děkuji za rady, byla to pečárka. Kromě vzhledové podoby s fotkami pečárek z Google měla i tu mandlovou příchuť… Otravy bych se neobával, protože je psáno, že pečárka není s jedovatou houbou zaměnitelná. Byla bezvadná 🙂 Dříve jsem si lámal hlavu nad tím jak co nejlépe identifikovat houbu, teď vím, že pomocí Odpovědí je to v pohodě.

Nejlepší odpověď
www

Tak to jsi potencionální sebevrah, pokud hodláš jíst houby podle fotky a rad zde !
U těch žampionů se sice můžeš splést se žampiónem zápašným (v nejlepším případě), ale na takovéto rady bych se rozhodně nespoléhal !
Zkušenost se sběrem hub.
Doplňuji:
P.S: fotečka se navíc nezobrazuje.

Další odpovědi
baghira

Tipnul bych si, že něco z rodiny pečárek (ovčí? lesní?).

beer

Ani v IE, ani v Opeře se mně to nezobrazí…

bolak

jestli je to pečárka jak říkaj, tak cíařská > http://www.go­ogle.cz/search?um=1&hl=c­s&biw=1887&bih=913&tbm=is­ch&sa=1&q=%22pe%C4%8D%C3­%A1rka+c%C3%AD­sa%C5%99sk%C3%A1%22&oq=%­22pe%C4%8D%C3%A1rka+c%C3­%ADsa%C5%99sk%C­3%A1%22&gs_l=im­g.3...126770.127712­.0.127911.2.2­.0.0.0.0.88.140­.2.2.0...0.0.­..1c.1.yW3-JSz8g5M
Doplňuji:
i když teď koukám… no ovčí to nebude určitě, ta má jinej klobouk

aramah

To deda koukám,po odkliknutí mi to píše HONEM PRYČ!
Tak nevím co je to za houbu,když jsem musela prchat 🙂

ahold

Skoro bych řekla, že žampion hnědý. Proto jednoduché pravidlo – když si nejsem jistá, raději nechám kde je.

Funna

vypadá to na žampion…ale souhlas s Ahold…jak nevím, co to je…raději to tam nechám pro ostatní, kteří houbu znají (nebo, ať se tím otráví sami:-)))