Avatar uživatele
Toruk

Co je to za houbu?

Zdravím, nevíte někdo, co je to za houbu na obrázku? Díky

https://lh4.go­ogleuserconten­t.com/-lkmoxEgpPzQ/UF­wJMzSMwNI/AAA­AAAAAAn4/DP_tbiT­jbCg/s598/IMAG0033­.jpg

Doplňuji:
Přátelé, děkuji za rady, byla to pečárka. Kromě vzhledové podoby s fotkami pečárek z Google měla i tu mandlovou příchuť… Otravy bych se neobával, protože je psáno, že pečárka není s jedovatou houbou zaměnitelná. Byla bezvadná 🙂 Dříve jsem si lámal hlavu nad tím jak co nejlépe identifikovat houbu, teď vím, že pomocí Odpovědí je to v pohodě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Tak to jsi potencionální sebevrah, pokud hodláš jíst houby podle fotky a rad zde !
U těch žampionů se sice můžeš splést se žampiónem zápašným (v nejlepším případě), ale na takovéto rady bych se rozhodně nespoléhal !
Zkušenost se sběrem hub.
Doplňuji:
P.S: fotečka se navíc nezobrazuje.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Tipnul bych si, že něco z rodiny pečárek (ovčí? lesní?).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Ani v IE, ani v Opeře se mně to nezobrazí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

jestli je to pečárka jak říkaj, tak cíařská > http://www.go­ogle.cz/search?um=1&hl=c­s&biw=1887&bih=913&tbm=is­ch&sa=1&q=%22pe%C4%8D%C3­%A1rka+c%C3%AD­sa%C5%99sk%C3%A1%22&oq=%­22pe%C4%8D%C3%A1rka+c%C3­%ADsa%C5%99sk%C­3%A1%22&gs_l=im­g.3...126770.127712­.0.127911.2.2­.0.0.0.0.88.140­.2.2.0...0.0.­..1c.1.yW3-JSz8g5M
Doplňuji:
i když teď koukám… no ovčí to nebude určitě, ta má jinej klobouk

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

To deda koukám,po odkliknutí mi to píše HONEM PRYČ!
Tak nevím co je to za houbu,když jsem musela prchat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Skoro bych řekla, že žampion hnědý. Proto jednoduché pravidlo – když si nejsem jistá, raději nechám kde je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

vypadá to na žampion…ale souhlas s Ahold…jak nevím, co to je…raději to tam nechám pro ostatní, kteří houbu znají (nebo, ať se tím otráví sami:-)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek