Baromut

Co je to za hloupost?

Pokud si deaktivujete účet na facebooku…nebylo by logické, aby se vám smazaly také účty s ním propojené? (Ask, badoo etc)

Nejlepší odpověď
ptáč

To není hloupost. Každý web se snaží dosáhnout vysokého počtu návštěvníků, nebo to aspoň předstírat. To je maska pro společnosti zabývajícími se návštěvností webu, hustoty provozu, a které pak rozhodují o hodnotě webu, než na něj pustí reklamu. U těchto webů je jeden znak a to ten, že je nemožné vlastními silami zrušit registraci. Ovšem kdo chce na takových stránkách ukončit registraci, může svým způsobem použít svůj mozek. Stačí použít jejich zbraň. Může to být nesouhlas s podmínkami, nebo kodexem. Dám příklad jak na to: …žádám o zrušení profilu xxx, jelikož nemohu zaručit dodržování této a této podmínky. Porušuji kodex uživatele a to tím, že … A v té chvíli je nějaký správce webu sedící věčně u počítače povinen smazat profil, účet. I když žádný správce nechce o své ovečky přijít, naopak registrací donutit k opakované návštěvě, slušnou cestou to jde. O google a g+ a vše co s tím souvisí, to je na dlouhou báseň. To je škatulkování lidí, zjišťování vztahů mezi účty/lidmi. Příklad: Došel mail od kámoše s odkazem na video na YT. Normální odkaz zkopírovaný z adresního řádku je krátký a na konci číselno písemného hašé je vždy k identifikaci videa 11 znaků. Když potřebuje Google zjistit komu se to posílá, pošle svůj jedinečný kod, který analyzuje a taková adresa na video je dlouhá. https://m.you­tube.com/watch?v=zAK­MHIpro1M&itct=CDUQ­pDAYAiITCLWZ0Zy-t8ICFew9wgodOG­gAzVISa29uZWMgc3RhcnljaC­BjYXN1&client=mv-google&hl=cs&gl=CZ
Podle začátku za https následuje m.youtube, což se používá při prohlížení v mobilu, tabletu. Kliknutím na Sdílet znamená nechat se sníst a nechat sníst druhé. Další část adresy vy měla vypadat takto

watch?v=zAKMHIpro1M

Co následuje za znakem & by mělo vždy i při ukládání do záložky odstraněno. Ta kaše vzadu určuje, kdo se na to dívá, jaké má zájmy, co se bude objevovat v Top na HP YT. Tady je ta specielní kaše:
&itct=CDUQpDA­YAiITCLWZ0Zy-t8ICFew9wgodOG­gAzVISa29uZWMgc3RhcnljaC­BjYXN1&client=mv-google&hl=cs&gl=CZ

Další odpovědi
jáára

pokud se tam přihlašuješ fejsbug účtem, jako tady, tak asi jo.
pokud někomu pošleš message a smažeš účet, tak tu message ten člověk dostane. nevím jak to je s komentáři…
FB nemám