Nikkol

Co je to za dopravní značku?

Vypadá stejně jako dej přednost v jízdě, ale je obráceně tj. špicí nahoru. Nemá na sobě žádný obrázek.
Doplňuji:
Není to poškozená značka, byla tak značená silnice v obou směrech v místě, kde byla silnice zaplavená bahnem a probíhaly na ní úklidové práce.

Nejlepší odpověď
beer

Poškozená značka.
Doplňuji:
Tak to tam měl být uprostřed vykřičník ! Nebo nebyl??

Další odpovědi
arygnoc

dej přednost v jízdě, pokud pojedeš na střeše.

;)

hanulka11

Kde jsi to viděla? To spíš se jim uvolnily šrouby a značka se otočila-neznám takovou značku
Doplňuji:
Zřejmě ji našly někde pohozenou ve skladu , byla k nepoužití a tak z ní udělali takovou jakou jsi viděla …nuž co by …lidem je přeci jedno co tam dáme .
Možná by to měl někdo vysvětlit

Děda Louda

Krásná značka. Není ovšem dopravní.

Drap

Že by reformy zasáhly i dopravní značení ?

baghira

Mohl by to být výstražný trojúhelník, podobný jako vozíte v autě, jenom jinak provedený. Jeho smysl je ale stejný – provizorně označit nebezpečné místo.

cukrar

Nikol, dejte sem fotku, nebo ve vyhlášce 30/2001 najděte její označení.
Po silnicích je mnoho značek, jejíž platnost vyobrazení je špatné a nepředpisové, tudíž neplatné!!

SINGO

"Vypadá stejně jako dej přednost v jízdě, ale je obráceně tj. špicí nahoru. Nemá na sobě žádný obrázek.

Doplněna:
Není to poškozená značka, byla tak značená silnice v obou směrech v místě, kde byla silnice zaplavená bahnem a probíhaly na ní úklidové práce."

Asi si někdo uďělal srandu a otočil značku (Dej přednost v jízdě) na obou stranách…

Kdyby tam byl nějakej obrázek (ale píšete že nebyl) mohla jste si vybrat :http://www.e-auto.cz/dopravni-znacky/vystraz­ne.asp

Zdroj: http://www.e-auto.cz/dopravni-znacky/upravujici-prednost.asp

lukas.zmizik

to je pouze pomalovany plech, nikoli znacka dopravni

veselator1

Tak takovouto značku jsem asi také ještě nikde neviděl. Teď se například dívám na https://www.do­pravniznaceni­.com/ kde mají snad všechny značky, které se u nás používají a také tam nic takového nevidím. Můj tip bude, že to byla opravdu obrácená značka dej přednost v jízdě. Žádné jiné vysvětlení mě nenapadá. 🙂