vrbenska

Co je to za desku ?

Dobrý den ,
mám doma desku ,která vypadá jako vrchní deska pračky , celé je to plastové , zespodu packu pro zasunutí kam si , odkaz na fotografii níže :

http://djtimot­hy.rajce.idnes­.cz/job_2/#DSCN7921­.jpg

zespodu je napsáno Zeichnung Nr. 35041

moc by mne zajímalo co to je , zda to mám prodat nebo vyhodit
je to nové a nenapadá mě využití jestli to je podhled nebo stropní deska ,vršek pračky 🙂 atd
moc děkuji za odpovědi

Odpovědi
honza19hk

podlhled ani stropní deska to není.Je to vršek nějakého spotřebiče,nejspíš pračky nebo lednice. Jaký to má rozměry??
Doplňuji:
A ty packy jsou na zasunutí do stěn toho spotřebiče.Ve stěnách budou díry pro ty packy.Plus to může být zajištěno šroubem. Pokud ale nemáš ten spotřebič na který to patří, tak ti to je k prdu.
S ostatními to nejspíš schodné nebude,můžou mít jiné rozměry,barvu ,jiné díry pro ty packy atd…