DandeeAcer

Co je to WW1 (NE SVĚTOVÁ VÁLKA!)?

Popř. Kde více popisu?

Nejlepší odpověď
gecco

Označení stupně obtížnosti divoké vody, WW1 (WWI) je nejlehčím ze šesti stupňů WW (WildWater, WhiteWater)…
http://www.raf­t.cz/obtiznos­t.aspx
😉

Další odpovědi
VeRe1983

WW1 je debutové album indie rockové kapely White Whale.

quentos

Ve zdroji tvrdí, že je to subdoména (v češtině běžněji „doména III. řádu“) a že prý je jedno, jestli začíná www, ww1 nebo jakkoli jinak.
Otázku příště netřeba křičet, my vás slyšíme.

Zdroj: https://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2011­0329225301AAYs­DSU

Dochy

quentos: Ale ve zdroji se vyloženě baví o URL (dokonce některých specifických) zatímco tazatel se o URL nezmiňuje. Navíc ta odpověď není zcela v pořádku, protože i ono „www“ může být klidně subdoménou 2. nebo 4. řádu. (www.com, www.edu, www.felk.cvut.cz). V některých pramenech se ta první část URL uvádí jako název serveru. A ano, místo www tam může být cokoli (téměř, omezující pravidla existují) ale co tam bude samozřejmě volí autor webu či správce daného počítače či služby. Běžné jsou třeba SMTP, POP, POP3 (pro maily), DNS (pro nameservery), WWW (pro web), WAP (web pro starší mobily),…

Dismas

quentos: Tak proč mu tu otázku neupravíš?