led

Čo je to vyvážená osobnosť užívateľa? Stretla som sa tu s týmto pojmom.

1 – viac otázok ako odpovedí
2 – rovnaký počet otázok a odpovedí
3 – má menej otázok a viac odpovedí
To znamená, ak niekto nespadá do 2.kategórie má nevyváženú osobnosť? 1.kategória viac berie ako dáva, je teda nevyvážená, alebo veľmi zvedavá?
O 3.kategórii radšej ani nehovorím, tých je najviac.
Doplňuji:
Pre vystrašených nevyvážených užívateľov, nerobte si z toho nič, je to prirodzená ľudská vlastnosť. Vyvážený ideál asi ani nejestvuje.
PS.
Pájo, buďte kľudný, ste užívateľ 3.kategórie tak isto, ako my, väčšina

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je tvá teorie správná, a předpokládám žeje, protože máš vždy správné a zajímavé odpovědi, tak teď marně přemýšlím, čím se rychle dovážit, abych se stal také vyváženým. Nevěděla by jsi ?

Další odpovědi
Pájo

To Vám tedy, led, pěkně děkuji… :p
doteď jsem se cítil vyvážený a najednou zjišťuji, že jsem uživatelem s nevyváženou uživatelskou osobností!!
Jestli já z toho dnes vůbec usnu…
:)

led

ja to vyrovnávam občasnými otázkami