Rocker

Co je to výstřižková služba?

Nejlepší odpověď
Drap

Výstřižková služba zajiš%tovla informace o všech textech v tisku ,kde se vyskytovala zadaná klíčová slova. /třeba název firmy,nebo průmyslový obor…

Další odpovědi
led

Platená služba, u ktorej si objednáte sledovanie konkrétnych informácií (napríkla články o vás)v tlačových médiách. V dohodnutých časových intervaloch vám posielajú spracované výstrižky (nie celé noviny) s vami požadovanými informáciami.

hanulka11

z novin a časopisů včetně zpracovávání anotací z rozhlasových a televizních vysílání podle témat zadaných zákazníkem

a dnes už je elektronická služba