meron

co je to výpis z karty řidiče?

Odpovědi
anonym

Výpis z evidenční karty řidiče obsahuje
aktuální stav bodového hodnocení (počet bodů),
seznam všech přestupků (bez ohledu a informace o bodech),
seznam (pod)skupin řidičských oprávnění, jejichž je řidič držitelem (označení skupiny – např. B, datum udělení, případně datum ukončení – např. blokace z důvodu vybodování),
informace o zákazu řízení motorových vozidel (ZŘMV) (od, do),
identifikaci řidičského průkazu (evidenční číslo, datum a místo vydání, platnost),
informaci o tom, že řidičský průkaz byl zadržen a odkdy se tak stalo.
http://www.12bo­du.cz/vypis-z-evidencni-karty-ridice.html

radce

Dnes se tomu říká výpis z registru řidičů a dozvíte se tam, zda a kdy Vám byl odebrán řidičák a za co, případně kolik máte přidělěných trestných bodů…