Monika01

Co je to vlastně svalová horečka?

Dobré ráno,

Včera jsem cvicičila asi hodinu a půl (po dlouhé době,je mi 13 let)..
Necvičím vůbec pravidelně,včera jsem to asi přehnala.
K večeru mně bolela hlava,a byla jsem tzv. „přetažená“,takže jsem usínala s alpovým obkladem na hlavě.
Ráno mi bylo strašně teplo,tak mi mamka dala změřit teplotu,a měla jsem horečku 38. Teď se asi divíte,proč neležím v posteli,ale je mi lépe (léky).
Chtěla bych se zeptat,jestli se nejedná o svalovou horečku?
Popř. Jak dlouho trvá?
(Zítra potřebuji jít do školy)

Děkuju.

Odpovědi
anonym

A zas, napiš si to prosím do vyhledavače, tohle se dohledat dá, je tam toho spousta.
https://www.go­ogle.cz/search?q=sva­lov%C3%A1+hore%C4%8Dka+p­%C5%99%C3%ADzna­ky&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=g1YaVaL6HsHSaM­fUgZAF