kikinka2210

Co je to vlastně styl emo?

Co je to styl emo?Je to nějak krvavé,není to to co lidi dělají třeba si propichují uši a malují si špendlíkem až do krve M+P?cO JE TO?jE TO NEBEZPEČNÉ?

Nejlepší odpověď
quentos

není to krvavé ani nebezpečné, jen se tito lidi stylizují do role smutných zoufalců nad životem, preferují tmavé oblečení (typická je pro ně kombinace černé a růžové), nápadný tmavý oční makeup a někteří se opravdu na rukou demonstrativně pořežou, aby to vypadalo, že se pokusili o sebevraždu – vždy tak však činí opatrně, aby je to neohrozilo. Emo (čteno ímou, od slova emotion – emoce, dojetí) proniklo i do hudby – typickým zástupcem tohoto stylu v hudbě je skupina My Chemical Romance (základní kámen všech emařů), svého času do něj fušovala i Avril Lavigne.

Další odpovědi
Retko

Neco o tom pise wikipedie. Tak se podivej.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­mo

panenka

emo styl znamená značkové oblečení značkové hodinky pásky zkrátka vše original

Zdroj: http://www.styl-strass.cz/emo-styl/

Vicki

EMO-je v podstatě zkratka pro emoce.Fanoušci ema se nazývají EMO-KIDS.Tenhle styl hrajíkapely,které se nebojí dát emoce najevo.Emoce jsou vyjádřeny především v textech.V an­gličtině může výraz EMO znamenat nešt´astný a melancholický stav mysli.