besina

co je to vlastně skvoter

co vlastně dělají skvoteři

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Osoba přebývající v cizích, opuštěných domech bez placení nájemného. Může to být součást protestu viz. odkaz.

Doplňuji:
Píše se to i jinak „SQUATEŘI“ 😉 nic ve zlém…

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Squ­at

Další odpovědi
Jirka

Píše se „squoteři“. Každopádně dalo by se říct, že je to skupina anarchistů přebývající v neobydlených chátrajících obytných prostorách a zastávají názor, že za bydlení se nemá platit, že je to jakoby přirozené.
Doplňuji:
Oprava: píše se squateři..

Krugerka

Osoba přebývající v cizích, opuštěných domech bez placení nájemného.

Zdroj: www.wikipedia.cz

Fridolinek

Jajaj ta angličtina…lidé, kteří přebývají v cizích domech (nelegálně, protizákoně). Tyto objekty jsou vesměs prázdné, příp. v chátrajícím sta­vu.