BelLeVi

Co je to uvítací zpráva do blogu?

Přesně nevím jak to popsat, ale v nějakém dotazníku pro vytvoření layoutu bylo heslo „Uvítací zpráva.“ Nevím, kde se to přesně nachází a co to obnáší.

Odpovědi
anonym

Je to ´něco´ (obvykle text) zobrazeného na titulní straně blogu. Něco, co charakterizuje (nebo by aspoň mělo) ten blog či tebe jakožto autora.
Vzhledem k tomu, že nepíšeš o jaký server jde – koukni prostě na jiné blogy na témže webu – a bude ti to jasné.