Livka

Co je to tvrďásek?

Čtu Čapkovy Povídky z jedné kapsy a právě do místnosti vešla jedna z postav s tvrďáskem v ruce. Co to ten tvrďásek je?

Už jsem to našla.

Nejlepší odpověď
Kepler

Přece klobouk! S tvrdou kulatou kopulí. Takový ten co se nosil za první republiky, Bouše a spol. Prostě buřinka.

Další odpovědi
Alesh

Dismas, kde seš? 🙂

marci1

A co tedy je? Napřed nás navnadíš a potom zase nevíme co to je? 🙂

talka

Napřed by se mělo hlledat a pak se ptát; ale to se stane, že se člověk ukvapí.

palmal

Marci1 – :))