Larissa

Co je to tady na odpovědích, jak máte v profilu – Následovníků… Co je to?

Doplňuji:
Hanulce děkuji a vy, pane Doktore, přestaňte být tak nevraživý. Nemám čas si něco stále nového číst a ani nevím, proč bych měla si před každou otázkou přečíst celý Odpovědi jen abych věděla, jestli už nebyla položenou. Modrou lištu nepoužívám a ani nebudu.

Pokud nechcete odpovídat, tak snad nemusíte ani hned kritizovat. Všichni nemají tolik času jako vy, aby každej den četli stejný článek, jestli se tam náhodou něco nezeměnilo!

Nejlepší odpověď
hanulka11

je to novinka zavedená zde si o tom přečti

6. Přizpůsobte si Odpovědi.cz a sledujte to co vás zajímá

Na serveru Odpovědi.cz je velké množství uživatelů a otázek z nejrůznějších oblastí. Pokud chcete sledovat pouze vybraná témata, můžete využít nástroje následování a pomocí záložky „Můj STREAM“ zobrazit právě ty informace, které vás zajímají nejvíce.

Následovat můžete jednotlivé kategorie a podkategorie, konkrétní otázky, klíčová slova nebo určité členy komunity. Uživatele následujete tím, že ho přidáte mezi své kontakty. Tím se automaticky stáváte jeho následovníkem. Počet následovníků ukazuje na oblíbenost uživatele v komunitě. Pod záložkou „Můj STREAM“ potom najdete proud informací, které se týkají následovaných položek, jako jsou nové otázky v následované kategorii, nové odpovědi následované otázky nebo odpovědi a otázky následovaných uživatelů.
Doplňuji:
pokud ti přijde od někoho žádost ,že si tě chce přidat /následovat tě – a ty mu potvrdíš ,že souhlasíš a pak budete oba mít přístup do svých profilů i když máte pro jiné profil uzavřen a můžete spolu komunikovat přes zprávy/ nikoli přes meil jak to dříve bývalo/

Další odpovědi
anonym

Kromě toho, že nečteš novou nápovědu, se asi neobtěžuješ ani už hotovými odpověďmi a košatou diskuzí na totéž.
viz jeden z četných odkazů:
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zadost-o-pridani-kontaktu

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-jeste-jednou-co-to-je-nasledovat-otazku

anonym

Pokud jsi mínila poděkování hanulce upřímně, pročpak jsi jí nedala alespoň palec, ostatní tazatelé to považují minimálně za slušnost!

anonym

Zatím jsem namátkou dohledal asi 5 odkazů, ale je jich už cca 4 desítky a další, od tobě podobných neustále přibývají, viz:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nasledujete-uz-nekoho
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-novy-vzhled-odpovedi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcete-stare-nebo-nove-odpovedi

anonym

Ad Larissa, stále ještě ani po půl roce od registrace nechápeš, že tady vůbec nejde o osobní názory.
Je to jen prosté porušování pravidel, k jejichž dodržování ses přece sama zavázala svou registrací a především o podvádění v bodování. Tak bys spíše měla uznat vlastní nešvary, než se čertit pro pravdu a prskat na to, když ti kdokoli připomene tvé chyby.
A jak jinak se dá vyložit, že nemáš čas se podívat do nové nápovědy, než jako lenost, pohodlí, lhostejnost, ignoraci, pohrdání a neschopnosti respektu vůči celé komunitě, která pravidla jednoduše chápe.
Jakmile sedneš za volant, také se tě nikdo neptá, zda se ti silniční pravidla líbí nebo ne.
Viz už dvě tisíciletí platná pravda, že neznalost zákona neomlouvá.