vladimír

Co je to tablet a jak se používá?

Nejlepší odpověď
chudst

Elektronicka podlozka pro kresleni na pocitaci, k niz existuje specialni tuzka. Jednoduse: co na ni nakreslite/na­pisete, se okamzite prenasi do pocitace.

Dalsi moznosti je pak, ze je to „neco jako notebook“ – ale placate. Spis ja obri mobil s dotykovym displejem.
Doplňuji:
K podlozce – obrazek treba zde: http://www.gsm4u­.cz/Obrazy/Mo­tion_Computin­g_LS800_Tablet_PC-front.jpg

K ‚notebooku‘ – obrazek treba zde: http://image.tn­.nova.cz/medi­a/images/origi­nal/Dec2009/586132­.jpeg?d41d

Další odpovědi
mosoj

Název tablet se v současné době vžil pro LCD obrazovku (většinou s velmi kvalitním zobrazováním) která má vlastní interní AKU a je vybavena Wifi spojením, kamerou a foťákem. Slouží ke kvalitnímu přehrávání multimédií, fotek, hraní her. Pomocí WiFi se lze připojovat na inet.
Jak zde bylo již psáno původně byl tablet přizpůsoben pro přenos obrázků kreslených rukou a písma. Něco podobného mají některé mobilní telefony.

arygnoc

přerostlej hybrid telefonu, mininoťasu a to vše bez klávesnice.
koupil jsem, leží v šuplíku.
používám pouze na cesty jako dvd (drahé dvd).

summa summárum: zbytečnost.