co je to squatter

zajímalo by mě co znamená oslovení člověka, že je squatter..

Nejlepší odpověď
Fridolinek

Jsou to lidé, kteří neoprávněně a protizákoně obývají cizí domy a někteří na sebe často a rádi upozorňují v televizi:-)

Další odpovědi
Musuko

squatter – samozvaný nájemník

  • usídlenec
  • usedlík
  • pěstitel ovcí (australský)
  • nelegální usedlík
  • farmář nezákonný
  • osadník nezákonný
  • squatter

Zdroj: http://slovnik­.seznam.cz/?q=squ­atter&lang=en_cz

Mišul.

Squatteři jsou ti,kteří se stěhují do vybydlených domů.Pozor n záměnu s bezdomovcem­.Sguatteři to dělají protože chtějí.Je možné,že peníze na byt v pohodě mají,ale prostě nechtějí.Láká je svoboda.V české republice moc squatterů už není,ale třeba americe je to oblíbené.V Česku pro tento způsob „bydlení“ nemají pochopení.

Krugerka

osoba přebývající v cizích opuštěných domech bez placení nájemného

Dandi

lidi obývající v cizích domech