Co je to slast?

co je to slast ??

Nejlepší odpověď
anonym

tu jsem zažila včera když mě přesrala pálit papulka po feferonce
Doplňuji:
jejda pardon mělo být přestala jdu pro brýle

Další odpovědi
annas

Slast – pocit libosti, rozkoše, blaha.

anonym

Pocit,který by následoval po kopnutí Paroubka.
Zvlášť po jeho dnešním projevu v Parlamentu.
Psychopat.

Zdroj: http://na-severu.blogspot­.com/2007/06/jak-psychopat-vid-svj-svt.html

aramah

Já bych řekla vše, co je vám příjemné.

mosoj

burak : krásný překlep, dávám palec. Také se mi něco podobného povedlo.

anonym

Vypít dobře načepované pivo- to je ta správná slast! 🙂

elektrikář

Správná feferonka má pálit třikrát.Jednou v puse podruhé když si sáhneš do oka potřetí kyž jde ven.To je pak slast.Když to přejde.

anonym

To,co udělala papulka – to nemá chybičku.
Jen houšť.