co je to skipas

nevím co je to skipas.Týká se to lyžování?

Nejlepší odpověď
hem

Ano, je to průkaz opravňující používat lyžařský vlek nebo lyžařský areál po určitou dobu nebo na daný počet jízd.

Další odpovědi
kenyrts

doklad, který opravňuje jeho držitele k určitému počtu hodin nebo dní lyžování. Pokud cestovní kancelář nemá skipas v ceně zájezdu je schopná sdělit ceny skipasu.

HerbiG

karta,kterou si koupis kdyz chces lyzovat,muzes si tam urcit hodiny kolik tam chces ztravit … a ak jednoduse strkas do toho stroje jako v autobuse na jizdenky