Fly

Co je to silo?

Co je to silo? Jak vypadá? K čemu se používá?

Nejlepší odpověď
Misak22

Vypadá všelijak,dá se to přirovnat k cisterně na stojáka v rámu kde dole je výpusť a dovnitř se dostává sypký materiál pod tlakem,nejčastěji se to používá v zemědělství na krmiva.Ale i v průmyslu,je hodně druhů.

Další odpovědi
Gorouš

Stavba pro skladování sypkých materiálů – zrní, uhlí, rýže, štěrk, piliny, cement atd. Obvykle jsou to velké stavby.

Michal

Je to sklad na obilí ,je to velká stavba ,k čemu bych ji přirovnal nevím.Možná se tam skladoval i jiný sypký materiál například:
cement,ruda ap.Slovo je původem ze španělštiny.

Miky&Miky

sila se vyuzivaji v zemedelstvi pro uskladneni zrni..jsou vysoka,plechova-ci zelezna,takovy valec na stojmo:)).byva u vnitr tzv.snek,ktery nam to hrne vypusti v dolni casti sila