hohokoko

Co je to rozmanitost přírody?

není to DÚ!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
gecco

Mňo…
To bude asi rozličnost, různorodost, pestrost…
___
DÚ máš vypracovat – NE opsat…
😁
_____________­_____________
Pokud v Doplnění či Diskusi navrhneš řešení, zhodnotíme je…
_____________­________________________­________________________
A co to je???????????­???????

Další odpovědi
klumprt

To se teprv učíš česky?

Drap

Je to obrovská variabilita přírody, Vezmi si třeba strom. Kolik je různých druhů stromů? A to je právě ta rozmanitost.

johana 56

Veškerá flora,fauna a jejich proměnlivost ve čtyřech ročních obdobích…

Mc Merkurion

zavři noťas (stejně to tu nikdo za tebe neudělá), obleč se a jdi ven,třeba do parku,do lesa,do zoo a koukej se…

Luxx

to znamená, že v přírodě nenajdeš dvě stejné věci… i např. dvě ropuchy jsou každá jiná