Lorgins

Co je to retrica?

Když se někdo vyfotí, tak tam dá popisek „retrica“, proč?

Nejlepší odpověď
marci1

Retrica je fotografická aplikace zdarma, která potěší všechny milovníky selfies. Od Retricy můžete čekat klasicky filtry. Spoustu filtrů. Dohromady je jich osmdesát, přičemž celých šest sad filtrů můžete využívat bezplatně. Výhodou je aplikování vylepšujících filtrů nejen po vyfocení, ale ještě před samým pořízením fotografie. Potencionální fotku si tak s filtrem můžete prohlédnout dříve, než se ji rozhodnete zaznamenat. Šikovná aplikace vám také nabídne jednoduché focení koláží. Stačí zvolit požadovaný obrazec s počtem fotek a během chvíle je hotovo.
Retrica má však kromě filtrů i jiné triky v rukávu. Nabízí moderní out-of-focus efekt, který slouží k rozostření pozadí při fotografování portrétů.

http://svetapli­kaci.tyden.cz/tip-aplikaci-vylepsete-sve-selfies-zabavnou-aplikaci-retrica/

Další odpovědi
Janiss

Je to název aplikace a můžeš ji stáhnout v obchodu play