Co je to „reporting“?

Potřebuji přiblížit, co si zaměstnavatel představuje pod pojmem „reporting“.

Nejlepší odpověď
quentos

rozuměl bych tomu jako podávání zpráv, podávání hlášení. Nejen jako reportér – obecně.

Podle zdroje se v českém kontextu přesněji jedná o „podávání přehledových zpráv (informací) o průběhu a stavu daných aktivit či prací“.

Zdroj: slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=report

Další odpovědi
atriplex

Každý den (týden či v jiném dohodnutém intervalu) svému nadřízenému napíšeš, co si za celou uvedenou dobu udělal a co se bude v nejbližší době dělat.

panenka

REPORTING-je ohlášení a publikování aktivity mezi zhotovitelem a zadávajícím.

Zdroj: http://www.slovnik-cizich-slov.cz/repor­ting.html