dada20

Co je to regrese ?

Nejlepší odpověď
annas

Stačilo stejnou otázku zadat do modré lišty nahoře a odpověď jste měl(a) okamžitě.

Další vysvětlení pojmu v oblasti práva na:
http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/ruzne/prav­nicky-slovnik/666-regres-vysvetleni-definice-co-je-to-regres.html

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&q=r­egrese&sa=Vyh­ledat&siteurl=www­.odpovedi.cz%2Fo­tazky%2Fco-je-to-regrese-2#841

Další odpovědi
Luss

ještě doplním, že např. v psychologii je regrese stav, kdy se člověk svým chovaním vrací zpět ve vývoji. Např. staří lidé někdy jakoby dětinští, chovají se neadekvátně svému věku, ale ještě častěji třeba dítě (už větší – dejme tomu školního věku) se začne v důsledku nějakých vnějších vlivů, stresu, problémů v rodině chovat jako o hodně mladší, začne se počůrávat, šišlat atd. Tuším, že se tomu také v psychologii říká „útěk do dětství“

FilosofovaEm

Metoda navracení se do dob minulých. Jakási hypnóza, kde prožíváš své minulé životy a minulá bytí, a prostřednictvím nich se snažíš vyřešit současný zádrhel.

hanulka11

Před časem jsem chodila na brigádu a tam se na mě „nalepila“ jedna kolegyně. Zprvu se zdálo, že jsme naladěni na stejnou notu, byla jsem k ní přidělena do skupiny. Ale za pár dní jsem se jí nemohla zbavit a stále mi byla v patách , hrůza celou směnu jsem se jí nezbavila . A snažila se mě opanovat , chtěla vozit domů , prostě mě chtěla využívat. Řekla jsem jí narovinu, že si nepřeji aby se mnou vůbec komunikovala. Protože jsem z jejích věčných sledování měla uplně nervy .Ale nebylo to nic platné, byla dotěrná ještě víc. Chodila jsem k masérce a zmínila jsem se o tom, ona mě objednala na regresi .Opravdu mě toho zbavila , prostě se mě ptala jak to vše začalo a vše jsem od začátku vyprávěla a ležela jsem -ona mě uvedla jakoby do transu a působila na mě. Asi hodinu jsem takto ležela a opakovala co mi ona řekla .
Druhý den jsem byla zvědavá jak to bude v práci vypadat.Nevěřila jsem tomu …dotyčná si mě ani nevšimla a od té doby jsem měla pokoj.