HerbiG

Co je to PUTIKA?????

Doplňuji:
jj nejradsi bych tam sel,akorat mi je 17 :D

Nejlepší odpověď
annas

Putyka je asi nejhanlivější pojmenování toho, čemu se také říká restaurace, hostinec, hospoda, krčma, kořalna, knajpa… ačkoliv knajpa je možná hospoda ještě nižšího řádu než putyka.
Podle rádia Regina
http://www.roz­hlas.cz/regina/slo­va/_zprava/pu­tyka--121134

Další odpovědi
Vicki

Putyka je zakouřená hospoda,spíš pivnice,kde se nevaří a k jídlu mají jen salám s cibulí a utopence.(MÁŠ ŽÍZEN´PO ČESNEČCE ŽE JO?:-)).
Doplňuji:
To je ta nepatrná nevýhoda mládí:-)

panenka

putika je herbigu hospoda

Retko

Na 17 se vykasli. Zapomen doma obcanku, naber par kamosu s bradkou a jde se na pivo.

Michal

Hospoda.A kolik ti vlastně je?