co je to pružná pracovní doba?

Odpovědi
alenka901

pružná pracovní doba
Pružná pracovní doba je takový režim pracovních směn, při němž si zaměstnanec sám volí začátek, popřípadě i konec pracovní doby v rámci časových úseků stanovených zaměstnavatelem („volitelná pracovní doba“)

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pojmy/p1283-pruzna-pracovni-doba.aspx

anonym

např.: zaměstnavatel mi řekne, že musím za tejden oddělat uričtý počet hodin, já si sám rozvrhnu kdy jak co, pokud je to možné..