dragon

Co je to program COM Surrogate?

Stále se mi objevuje na ploše okno s nápisem " Program COM Surrogate přestal pracovat " Jinak vše funguje, stále se objevuje musí ho křížkem nebo stornem rušit a několikrát se stejně objeví.Je to nepříjemné. Na co je a jak to zrušit? Děkuji za odpověď. Dragon

Nejlepší odpověď
kenyrts

Nestává se vám to při otevírání okna Průzkumníka s videi při tvorbě náhledů? Mně to dělalo, když jsem měl špatně nainstalované kodeky… Doporučuji používat jen DivX 6.4 a Xvid 1.1 – nic jiného. A u obojího instalovat jen ten kodek, nic dalšího.