Pokročilý

Co je to přesně Voodoo panenka?

co je to PŘESNĚ voodoo panenka?? Dá se nějak vyrobit?? A opravdu funguje?
Doplňuji:
děkuju ale chtěla bych právěvědět, jestli by šlo že bych si ji sama vyrobila (nějakou malou) a přišila bych k ní právě něco co patří osobě, kterou vyrábím jako tu panenku (třeba vlasy) ... pak bych do tý panenky jemně píchla jehlou a ono by to vlastně bolelo toho člověka koho sem vyráběla jako voodoo...je to možné? :D já vím taková blbost ale když mě někdy lidi tak kazí život že jim to musím nějak vrátit :D a kdybych to vážně udělala , nevymstilo by se mi to??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kamarádka na základce kdysi vyráběla nějakou obludku z vosku a ukradených vlasů "nepřítelkyně" a mám dojem, že to nefungovalo. S jejím idolem se kvůli tomu zaklínání nerozešla. Mrkni do odkazu.:-)
http://www.carovnezrcadlo.cz/…

Doplňuji:
Zkusit to můžeš, klidně tvoř a propichuj, ale abys nakonec nedostala otravu krve ty. Nebo z toho nebyla otrávená celkově...btw - stejně to nefunguje...:-))
Podle mne je to docela zbabělé řešení. Akorát si zvykneš někomu ubližovat za zády, místo toho, aby ses ho snažila pochopit nebo se mu umět postavit tváří v tvář. Abys v životě nedopadla tak, že budeš doma obklopena samými jedovými panenkami, ale nebudeš mít žádné skutečné přátele...
Vzpomněla jsem si na Cicera: Člověk často nemá většího nepřítele, než sebe samého...

Další odpovědi:

Zlatý

Často mne až zaráží, že se "současní lidé" tak snadno a bezhlavě chytají "iluze, tajemna, temných kultů, černé magie a jiných zázraků".....

Chápat se to dalo ještě u prapůvodních obyvatel, kteří si leccos nedokázali rozumně - rozumově - vysvětlit (díky neznalosti přírodních a jiných zákonitostí)... a uchylovali se tak k podobným praktikám. Notně podpoření divadýlkem šamana a vlastní fantazií, při vědomí, že jsou součástí něčeho většího...co je přesahuje v prostoru i čase (příroda, vesmír).

Ale dnes?

Pokročilý

http://www.carovnezrcadlo.cz/…
Neuvěřila bys, ale stačilo mi asi jen 15 kliknutí a našla jsem to! To by ti dalo ještě méně, než psát tuto otázku!! :DD Nevadí!

Zlatý

Diskuze k otázce

Pokročilý

Lenča59

Natty jako promiň, ale někomu se nemusí všechno zobrazovat.. ale jinak dík ;)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.