bestak

Co je to pozdní snídaně?

V čem přesně spočívá pozdní snídaně? Jde jen o to, že se jí později (a v kolik), nebo jsou pro pozdní snídani i specifická nějaká jídla?

Nejlepší odpověď
Pepexxx

ano je to jinym slovem svacina :)

Další odpovědi
tomash

Často je specifická spíše společnost – pozdní snídaně jsou často pracovní schůzky kolem 9–10 hodiny. Káva zpravidla included. :)

anonym

Na to asi norma,která určuje co je,nebo není pozdní snídaně,oběd atd. – nebude.
Asi to určuje skladba jídla a čas.
Snídat ve 13:00 čaj a třeba bábovku – oběd to nebude,snídaně,vzhle­dem k hodině,také ne.

ReHu

No…pokud jdu spát velmi pozdě a vstávám tudíž také pozdě, a mé první jídlo, tedy snídaně, bude až kolem zmiňované 13.hodiny, bude to teoreticky pozdní snídaně. Oběd se tím pádem posune třeba na 17.hodinu.

elektrikář

Pozdní snídaně Brunsch je něco ostrého po flámu.Obložené housky s matesy cibule ostré sýry. Kořeněné salámy.