Avatar uživatele
BZ

Co je to PopupuiReceiver? A jak tuto aplikaci ukončit v mobilu?

Prosím o radu, žádnou takovou aplikaci jsem si nenainstalovala a když jí chci ukončit během vteřiny se spustí sama znovu. Děkuji moc všem kdo odpoví, jak se toho zbavit.

Zajímavá 0 před 3244 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Vyskytuje se to na mobilech Samsung, výjimečně třeba na Sony aj., je to údajně systémová aplikace přímo uvnitř Androidu. Má za úkol zobrazovat na displeji reklamy, pokud si nějaká appka reklamy stahuje z netu. Bohužel ti neporadím, jak se toho zbavit, na netu je o tom dost napsáno, ale jen anglicky a ty informace si až tak úplně neodpovídají, takže nelze říct jednoznačný postup, jak se toho zbavit… Nejlepší by bylo, kdybys znala někoho, kdo se v mobilech vyzná a zároveň je schopen rozumět informacím v angličtině, aby se probíral tím, co o tom nalezne a postupně zkoušel různé rady ohledně odstranění tohoto nepříjemného bloatware.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BZ

Děkuju moc za radu. Ten telefon mám dva týdny. Tak jsem si tam zatím nainstalovala jen meteoradar, kalendář se jmény a slovník. Přemýšlím, zda to nezmizí, když tyto věci odinstaluji. Je to možnost? Moc tomu nerozumím. Děkuju :o)

před 3243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Já fakt nevím, moc bych si od tebou navrženého postupu nesliboval. Sám nepotradím lépe, nemám totiž telefon s androidem, takže sám s tím nemohu zaexperimentovat.

před 3242 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

neporadím

před 3242 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek