BZ

Co je to PopupuiReceiver? A jak tuto aplikaci ukončit v mobilu?

Prosím o radu, žádnou takovou aplikaci jsem si nenainstalovala a když jí chci ukončit během vteřiny se spustí sama znovu. Děkuji moc všem kdo odpoví, jak se toho zbavit.

Odpovědi
cochee

Vyskytuje se to na mobilech Samsung, výjimečně třeba na Sony aj., je to údajně systémová aplikace přímo uvnitř Androidu. Má za úkol zobrazovat na displeji reklamy, pokud si nějaká appka reklamy stahuje z netu. Bohužel ti neporadím, jak se toho zbavit, na netu je o tom dost napsáno, ale jen anglicky a ty informace si až tak úplně neodpovídají, takže nelze říct jednoznačný postup, jak se toho zbavit… Nejlepší by bylo, kdybys znala někoho, kdo se v mobilech vyzná a zároveň je schopen rozumět informacím v angličtině, aby se probíral tím, co o tom nalezne a postupně zkoušel různé rady ohledně odstranění tohoto nepříjemného bloatware.

BZ

Děkuju moc za radu. Ten telefon mám dva týdny. Tak jsem si tam zatím nainstalovala jen meteoradar, kalendář se jmény a slovník. Přemýšlím, zda to nezmizí, když tyto věci odinstaluji. Je to možnost? Moc tomu nerozumím. Děkuju :o)

cochee

Já fakt nevím, moc bych si od tebou navrženého postupu nesliboval. Sám nepotradím lépe, nemám totiž telefon s androidem, takže sám s tím nemohu zaexperimentovat.

cochee

neporadím