panenka

Co je to Polynorbidyta

Dobrý večer má dcera má zjistit co tohle slovo znamená používá se u Ošetřovatelské péči a můžete mě ve zkratce napsat prosím na co je zdravotní průkaz děkuji
Doplňuji:
Mooooc ti arignoci děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

Polynorbidyta neexistuje.

polymorbidita – přítomnost více chorob současně. Poměrně častý stav ve stáří např. ICHS, hypertenze, cukrovka, artróza

anonym

Zdravotní průkaz je zjednodušeně potvrzení o bezinfekčnosti, které vystavuje obvodní lékař. Vystaví tuhou kartičku, jejíž předložení je vyžadováno při jakékoliv práci s potravinami apod.

panenka

arygnoci pardon