škubánek

co je to pojem hydrosféra?

díky

Nejlepší odpověď
Lucijej

hydrosféra = vodní obal Země = soubor veškeré vody na Zemi – tj. povrchové vody, podpovrchové vody, vody obsažené v atmosféře a vody v živých organismech

Další odpovědi
DusanOrlik

Je to vodní obal Země

mosoj

Co mozek, dá se používat. Když atmosféra je vzdušný obal země, tak hydrosféra bude vše kde je z voda.
Lucijej? dávám 10 palců !

terinka123

vodni obal zeme

lexx

hydrosféra je atmosféra když prší

Kerberus

Mosoji, pochválil jste odpověď, ale byla převzatá z Wikipedie. O to nejde, ale převzaté odopovědi vydávat za své…?

mosoj

Když vidím na co všechno se zde uživatelé ptají jsem šťastný že se někdo alespoň snažil to najít. Zejména tehdy když ze souvislosti lze usuzovat na školáka.

Kerberus

Mosoji, máte pravdu, žáčkům se nechce dělat domácí úkoly, spoléhají na druhé.

Chlubí se cizím peřím … Bude jim to stále procházet?