fortin

Co je to počítač??

Nevím, co to je, ale teď jsem na věci, která má věci spojené s kabelem a deskou s písmeny, kterých se dotknu a velký barevný plakát před mýma očima svítí. Mám to jako dárek a já také žít v Keni

http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index;_yl­t=A0WTZVdb17JNhX4AP­zZ07hR.;_ylv=3?qid=2011­0422233728AAZ9ZKS

Nejlepší odpověď
led

…a „kirk“ odpovedal (na tej istej stránke):
Máte jeden z těch nízkonákladových počítačů, které byly darovány do jiných zemí.
Je to elektronické zařízení, které vám umožní psát dopisy, výzkum informací, komunikace s ostatními, vidět obrazy z celého světa (je-li připojen k internetu. Což je váš.).

Další odpovědi
dědapetr

Někdy zloděj času.