Dafid

Co je to PnP technologie?

Zdravím, rád bych si připojil monitor k notebooku a měl ho daný jako pokračování obrazu (Pro výkresy v CADu) Jednodušeji řečeno abych měl na jednom monitoru jedno a na druhém druhé. Píše mi to ale, že nepodporuje PnP technologii. Má to s tím něco společneho? Popřípadě co to je ? Děkuji

Odpovědi
Klaproth

PnP znamená Plug and Play – slouží to k jednodužšímu rozpoznání a připojení zařízení. S připojením druhého monitoru to nijak nesouvisí, to je záležitost grafické karty. Rozdělení pracovní polochy mezi dva monitory musí podporovat i daný SW. Já to používám ve Photoshopu, na jedné obrazovce mám nástroje, na druhé pracuji. Ve většině CAD programů to jde také.

dubraro

Monitor není automaticky rozpoznán, budeš jej muset přidat a parametry nastavit ručně.