Adam

Co je to pevný disk? A kolik tak stojí??

Nejlepší odpověď
Redog

pevný disk je místo v počítači kam se ukládají data. kolik stojí to záleží na jeho velikosti.
zde určitě najdeš co hledáš: www.alza.cz

Další odpovědi
lexx

Ceny jsou různé (kapacita, značka…) stojí za to prozkoumat místní PC bazary, firmy, inzeráty…sem – tam prodají nějaké starší HDD z demontáže, tuhle jsem koupil SEAGATE 40 GB za 150 Kč, naformátován, otestován, funguje. Dobrý, ne ?

RomanP

dá se říct že to jedna z důležitých komponentů v PC. Hardisků ( Hadrů ) je dost druhů ale ne všechny jsou kavlitní. Velice dobré značky jsou Segate a Western Digital
http://www.czechcom­puter.cz/cat_tre­e.jsp?bpath=Pev­n%C3%A9+disky&fil­terProducer=&ut­m_source=adwor­ds&utm_medium=ppc&ut­m_campaign=pev­ne_disky_obec­na_2_1&gclid=CKCNk5-c0qsCFQMYzQodS3BHVA