Retko

Co je to personalizace?

V informatickem prostredi. Dekuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

Díky vlastnímu nastavení neboli personalizaci stránek máte možnost přizpůsobit si jejich obsah svým potřebám. Jsou-li pro Vás například zajímavé pouze vybrané informace, lehce se k nim dostanete pomocí nastavení vlastní rychlé navigace, chcete-li mít ihned po vstupu na naše stránky přímo na očích Interaktivní graf vybraného fondu či prodejní ceny, stačí si zvolit vzhled Hlavní stránky.

Pro umožnění personalizace těchto stránek a výhod s ní spojených, musíte být registrovaný uživatel. Tím se stanete velmi jednoduše a zdarma.

Další odpovědi
hem

Personalizace v IT vychází z osobních preferencí uživatele sesbiranych automaticky z výsledků jeho chování na internetu nebo na základě manuálniho nastavení. Tato data slouží programu k zobrazení dat a poskytnutí uživatelské zkušenosti " šité na míru".