Peter Kus

Co je to permakultura?.

Nejlepší odpověď
led

Ak by ste sa opýtali strýčka Googla alebo tety Wikipedie dostali by ste odpoveď rýchlejšie.
Teta Wiki hovorí:
„Pôvodný význam pojmu permakultúra (permaculture) bol permanentné poľnohospodárstvo (permanent agriculture), t. j. poľnohospodárstvo schopné fungovať udržateľne na danom mieste donekonečna. Postupne zahrnula všetky sociálne aspekty udržateľného rozvoja a jej význam bol rozšírený k permanentnej kultúre (permanent culture).“ https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Permakult%C3%BA­ra

Další odpovědi
Jirka1

Podívejte se na udrzba-zahrad-brno.cz/perma­kultura/ – stačí?? 🙂