Retko

Co je to percepcni aparat??

Jeste opisu vetu:

Hra malych deti na zemanskem dvorci byla soucasti jejich vychovy a rustu, zdokonalovala jejich vnimani sveta a vytvarela nezbytny percepcni aparat.

Odpovědi
Lamalam

Jedná se o termín nikoliv pouze z psychologie, ale běžně se používá ve stejném významu „vstřebávání“ i v biologii.

arygnoc

vnímanie, vnemy, v širšom zmysle schopnosť vnímať.
Doplňuji:
jedná sa o termín používaný v psychológii.

viac prípadne v diskusii [nakoľko som týmto vyčerpal možnosti doplnenia].

annas

Náhodou jsem při přehledání narazila na tuto otázku

Dotaz tazatele se týká oblasti psychologie.

Percepční aparát jsou smysly, vytvářejí počitek = smyslový odraz, v procesu vnímání vzniká vjem = smyslový obraz.